Domy - Sprzedaż

Miejscowość:

Szufranowa

Dzielnica:

Pow.użytk.:

40

Pow. działki:

17900

Typ zabudowy:

wolnostojące

Stan:

do odnowienia

Cena:

99 000 zł SUPER CENA!!!
   

Opis:

Proponujemy do sprzedaży prawa do domów mieszkalnych, które znajdują się w wsi Szufnarowej położonej w województwie podkarpackim, w powiecie strzyżowskim, w gminie Wiśniowa.

Dom o pow. ok 40 m jest drewniany, składa się z dwóch pokoi , kuchni , ( łazienka z wc w drugim budynku obok). W pokojach jest podłoga drewniana, na ścianach są panele. W kuchni na podłodze są płytki, na ścianach glazura (Piec, bądź butla gazowa). Okna drewniane. Domek jest umeblowany. Miejsce na kominek.

Drugi dom jest murowany, składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc. Łazienka z wc jest wykafelkowana (kabina prysznicowa, wc), pokój przeznaczony do adaptacji (ściany otynkowane, na podłodze wylewka). W kuchni jest piec na drewno. Nowa lodówka. Okna drewniane.
Wszystkie media na działce ( prąd, siła, gaz). Powierzchnia działki wynosi 17 900 mkw. Woda pochodzi z własnego źródła (pompa).
Nieruchomości mieszczą się 200 m od drogi asfaltowej , dojazd do domu drogą polną .
Otoczenie: własny las, szkoła w promieniu 1,5 km , sklepy obwoźne .
Bardzo malownicze rejony, dla ludzi ceniących sobie cisze i spokój. Dużo zieleni, drzewa owocowe oraz iglaste. Duży ogród.
W pobliżu rezerwaty Góra Chełm i Herby
Oferowana cena sprzedaży wynosi 99 000 zł.

ZAPRASZAMY I POLECAMY!!!

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.
   

Kliknij, aby powiększyć:

F. H. HEPI, ul. Wyzwolenia 14/2 , 41-600 Świętochłowice
tel. 503 169 242, tel. 509 592 929, tel. (+48 32) 245-60-54
e-mail: biuro@hepi-nieruchomosci.pl

>> zamknij okno <<